Hotel Alta

  Ortenovo nám. 22, Praha - zobrazit na mapě

.Čtyřhvězdičkový Hotel Alta Praha je záměrně navržen tak, aby odpovídal zájmům a potřebám hostů, kteří přijíždějí jak služebně, tak i jako turisté. Nabízí jedinečnou kombinaci komfortu a příznivých cen v klidném a dobře dostupném prostředí.


Ekologický hotel na Praze 7 Hotel Alta se pyšní tím, že jako jeden z mála pražských hotelů patří mezi ekologické hotely a je oceněný prestižní ekoznačkou. Hotel má ideální polohu – jen 10 min od centra Prahy, v blízkosti Výstaviště Holešovice, vlakového nádraží a metra. Služby hotelu doplňují nové konferenční prostory s výhledem na Prahu, která je ideálním místem pro vaše obchodní jednání, firemní školení, večírky a rauty.


Více o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-alta@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Alta Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Alta Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Hodnotový voucher:


Věnujete hodnotový voucher a nemusíte vyzvídat, kdy má obdarovaný čas anebo o jaké hotelové služby by mohl mít zájem. Příjemce voucheru si vše může vybat sám a tím se Váš dárek stane hodnotným i milým překvapením. Platnost voucheru jeden rok poskytne dostatek času k jeho čerpání. Náš voucher si můžete přizpůsobit:


Náhled:

Dárkový voucher

Hotel Alta Praha ❤ Předplacený voucher na čerpání hotelových služeb


v hodnotě 5 000 Kč
Číslo voucheru: 000 000 000                 Platnost do: 21.04.2025

Přejeme krásný pobyt.

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.