Hotel Alta Praha

.Čtyřhvězdičkový Hotel Alta Praha je záměrně navržen tak, aby odpovídal zájmům a potřebám hostů, kteří přijíždějí jak služebně, tak i jako turisté. Nabízí jedinečnou kombinaci komfortu a příznivých cen v klidném a dobře dostupném prostředí.


Ekologický hotel na Praze 7 Hotel Alta se pyšní tím, že jako jeden z mála pražských hotelů patří mezi ekologické hotely a je oceněný prestižní ekoznačkou. Hotel má ideální polohu – jen 10 min od centra Prahy, v blízkosti Výstaviště Holešovice, vlakového nádraží a metra. Služby hotelu doplňují nové konferenční prostory s výhledem na Prahu, která je ideálním místem pro vaše obchodní jednání, firemní školení, večírky a rauty.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-alta@toprague.cz
Adresa: Ortenovo nám. 22 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Alta Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Alta Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.


Hotel Alta ceník ubytování :
(Ceny jsou uvedeny za pokoj na noc)

CENY NA VYŽÁDÁNÍ
Více termínů ...

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist