Hotel Alta

  Ortenovo nám. 22, Praha - zobrazit na mapě

.Čtyřhvězdičkový Hotel Alta Praha je záměrně navržen tak, aby odpovídal zájmům a potřebám hostů, kteří přijíždějí jak služebně, tak i jako turisté. Nabízí jedinečnou kombinaci komfortu a příznivých cen v klidném a dobře dostupném prostředí.


Ekologický hotel na Praze 7 Hotel Alta se pyšní tím, že jako jeden z mála pražských hotelů patří mezi ekologické hotely a je oceněný prestižní ekoznačkou. Hotel má ideální polohu – jen 10 min od centra Prahy, v blízkosti Výstaviště Holešovice, vlakového nádraží a metra. Služby hotelu doplňují nové konferenční prostory s výhledem na Prahu, která je ideálním místem pro vaše obchodní jednání, firemní školení, večírky a rauty.


Všech 87 zmodernizovaných hotelových pokojů Hotelu Alta je vybaveno samostatnou koupelnou, klimatizací, LCD televizorem, bezplatným Wi-Fi přístupem k vysokorychlostnímu internetu a minibarem. Náročnější hosté mohou požádat o pokoj na jednom ze tří exekutivních poschodí, kde je pro jejich pohodlí a odpočinek připraveno ještě širší spektrum služeb. Například minerální voda zdarma, možnost přípravy čaje a kávy dle libosti, župany, výběr kosmetických přípravků, snídaně přímo na poschodí, pro ty, kteří mají brzké či pozdní odjezdy.


Nová, prosvětlená, moderní konferenční místnost s kapacitou 60 osob je umístěna v nejvyšším patře hotelu a nabízí tak velkolepé vyhlídky na Prahu. Díky bezplatnému Wi-Fi přístupu na internet a plně komfortnímu zařízení je tato konferenční místnost velmi vhodným prostředím pro obchodní jednání, školení, tiskové konference, přednášky. Mexická restaurace Praha 7 Tacos Steak & Grill s krásným interiérem, která se nachází v přízemí hotelu, je ideálním místem k odpočinku po celodenním jednání nebo návštěvě památek. Hotelovým hostům Hotelu Alta i veřejnosti nabízí široký výběr z české, mexické a mezinárodní kuchyně.


Méně o hotelu ...


Rezervace pobytu:

312 243 298     777 928 789
pondělí až pátek 9:00 -17:00
hotel-alta@toprague.cz


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Alta Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Alta Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 14:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 12:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.